Add Me powstało z potrzeby kontaktu.

Przez ostatnich parę lat usługi takie jak Facebook czy Twitter zmieniły sposób, w jaki kontaktujemy się między sobą. Niestety na linii klient-firma komunikacja pozostała na bardzo niskim poziomie. Coraz więcej firm włącza się w nowe kanały komunikacji, które jednak doprowadzają do coraz większego chaosu. Add Me wszystko to zmienia.

Add Me lekarstwem na chaos komunikacyjny.

Obecnie firmy w swojej komunikacji stosują maile, smsy, telefony, tweety, posty na Facebooku, kody QR, strony internetowe, mobilne strony internetowe czy formularze wszelkiego typu. Dochodzi wtedy do sytuacji, w której nadmiar informacji wprowadza chaos komunikacyjny. Add Me pomaga nad nim zapanować, tworząc jedno centralne miejsce, gdzie spotykają się różne kanały komunikacji z klientami.

Add Me to kanał komunikacji.

Add Me łączy informacje dostępne w większości kanałów dotychczasowej komunikacji w jedną całość. Klikając jedną ikonę na swoim smartfonie klient może rozpocząć komunikację z firmą.  W ten sposób firma daje klientowi przystępny i szybki sposób dotarcia do najbardziej potrzebnych elementów będących częścią ich wspólnej relacji np. karta stałego klienta, świeże informacje o promocjach, karty bonusowe, feed z Facebooka czy nawigacji lub numeru telefonu do firmy.

Add Me nie tylko dla firm.

Add Me powstało z myślą o firmach, ale szybko okazało się, że każdy kto chce w mobilny sposób siebie wyrazić np. opisując miejsce, zagadnienie, tworząc kompendium wiedzy czy prezentując siebie czy swoje portfolio, ma dzisiaj z tym problem. Problem polega na rozproszeniu informacji i braku łatwego, mobilnego dostępu. W końcu wszyscy chcielibyśmy żeby ulotki, wizytówki, prospekty i foldery nie gubiły się, nie gniotły i były zawsze dostępne od ręki, najlepiej w naszej kieszeni.

Add Me i zarabianie.

Dlaczego tworzymy aplikacje? Powody są różne: potrzeba lepszego kontaktu, oszczędności czasu i pieniędzy czy potrzebnych funkcjonalności. Aplikacje mogą w sposób pośredni pomagać w zarabianiu pieniędzy. Add Me w swoich założeniach pozwala właścicielom Aplikacji zarabiać realne pieniądze poprzez sprzedaż aplikacji lub ich zawartości lub umieszczanie reklam