Aplikacja Zakopane

Zakopane to jeden z najpopularniejszych ośrodków zimowych w Polsce. Miasto to oferuje setki atrakcji, które przyciągają każdego roku ponad 3 mln turystów.

Oficjalna Aplikacja Zakopane to najlepsza droga do zgłębienia swojej wiedzy podczas pobytu w stolicy Tatr.

Co ważne aplikacja działa także w trybie offline, dzięki czemu użytkownik w każdej chwili i w każdym miejscu może z niej skorzystać.

Co zawiera aplikacja?

  • Listę kluczowych danych kontaktowych
  • Najświeższe informacje o tym co się dzieje się pod Tatrami
  • Propozycje ciekawych miejsc i  atrakcji turystycznych
  • Zapoznanie się z trasami spacerowymi i rowerowymi
  • Piękną galerię zdjęć

Dla kogo aplikacja?

Aplikacja Zakopane jest skierowana głównie dla aktywnych podróżników, których celem jest zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc, jednakże aplikacja zawiera wiele przydatnych informacji dla każdego turysty przybywającego do Zakopanego.

O Zakopanym

Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski i nie bez przyczyny – to miejsce zrzesza ogromną liczbę turystów każdego roku.

Liczne sanatoria i domy wypoczynkowe oraz duża baza noclegowa, czynią z Zakopanego miejscowość atrakcyjna dla turystów. Zarówno zimą jak i latem, każdy znajdzie coś dla siebie. Zimą miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji świetnie przygotowane stoki i wyciągi narciarskie. Latem można wędrować i zdobywać szczyty i doliny. Rozpoczyna się tu wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych.

W Zakopanych wziąć można udział w wielu wydarzeniach regionalnych, kulturalnych, muzycznych a także sportowych. Najsłynniejszym miejscem w mieście jest skocznia narciarska Wielka Krokiew.